aePiot

Sheet Music 7 x b s | Sheet Music i g gAksidenti i rëndë në Qafë Thanë, përplasen dy makina
Deutsch | Espanol | Francaise | Italiana | Romana | more...
Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, përplasen dy makina

Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, përplasen dy makina | Translate

Një aksident i rënda ka ndodhur në Qafë Thanë, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale dhe tronditje tek personat që kanë qenë brenda makinave. Në këtë aksident janë përfshirë një makinë me targa të huaja (Ohri i Maqedonisë) dhe një […]

The post Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, përplasen dy makina appeared first on Lajmi i Fundit - Lajme.

Sun, 25 Aug 2019 11:09:24 +0000

Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, përplasen dy makinaFEED( aePiot.ro , aePiot.com , allGraph.ro )

Arges News | Translate

Perfumes, Cosmetics & Accessories

Business Internet Solution

© 2009-2019 aePiot aePiot